за нас

Шенжен Kactus Спортска опрема копродукции, Ltd е основана во 2012 година, Шенжен, Гуангдонг, Кина.

Ние инженер, производство и продажба перформанси велосипед додатоци, и да обезбеди релевантни услуги од дизајн за да се прилагодени OEM / ODM, промет на големо, меѓународните превозот и поддршка по продажба на услуги.

Со помош на нашиот свет класа R & D тим, ние Kactus Техника е сопственик на неколку врвни патенти и комерцијален дизајни, заедно со парична казна квалитет, перформанси, комфор и сигурност на нашите производи, ние стојат во конкуренција на глобалниот пазар. Нашите клиенти доаѓаат од целиот свет, и служи како ОЕМ фабрика за некои од најпознатите познати велосипед и скејтборд производители.

Kactus Спорт поседува 17 ЦПУ обработка центри, 8 дигитални CNC стругови, 2 искра машини, 8 фрези, 6 шприцмашини, неколку други инструменти помошната опрема инспекција.

Со нашиот модерен систем на управување, професионални техничари, напредни опремата за производство, тековните иновации и адаптибилност на постојано менување на пазарот, сега тоа е нашата посветеност да се направи вас, нашите корисници на задоволително ниво.

Очекувам со нетрпение да влезат бизнис со вас!WhatsApp Online Chat !