Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Начин на плаќање:

1. Pypal, T / T, Western Union, пари. (30% од депозит и целосна исплата пред реализација, 100% плаќање доколку вкупниот износ е помалку од USD 10,000,30% депозит и 70% биланс пред пратката ако вкупниот износ е повеќе од 10.000 американски долари.

2. Доведе време: 15 ~ 25 дена работни дена, во зависност од количината на нарачката

3. Валута: CNY најпосакувана, долари и евра прифатливо.

shippment:

1. Од страна на морето или авионски --- широк спектар на шпедитерите може да изберете од, врата до врата услуга достапна.

2.  Со изразат испорака --- DHL, FedEx, ТНТ, UPS-от, итн

на примерот

For your own design: Sample charge is subject to the actual cost, and it will be refundable after your order released.

Земање мостри доведе време:  5-7 days.

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !