Rreth nesh

Shenzhen Kactus Sports Equipment Co, Ltd, u themelua në vitin 2012, në Shenzhen, Guangdong, China.

Ne inxhinier, prodhojnë dhe shesin pajisje biçikletë performancës, dhe të ofrojnë shërbime relevante nga projektimi të përshtatura për OEM / ODM, wholesales, anijeve ndërkombëtare dhe pas shitjes mbështetje.

Me ndihmën e klasit botëror tonë R & D ekip, ne Kactus Tech zotëron disa patentave cutting-edge dhe harton pronarit, së bashku me kualitet të mirë, performancës, komoditetin dhe sigurinë e produkteve tona, ne qëndrojmë në konkurrencën e tregut global. Klientët tanë vijnë nga e gjithë bota, dhe ne të shërbejë si fabrikë OEM për disa nga biçikleta dhe bordit skate prodhuesit më të njohur.

Kactus Sport zotëron 17 shpërndarës CNC, 8 lathes dixhitale CNC, 2 makina shkëndijë, 8 makina bluarje, 6 makina derdhur injeksion, disa instrumente të tjera të inspektimit pajisjet ndihmëse.

Me sistemin tonë modern të menaxhimit, teknikë profesionale, pajisje të përparuara të prodhimit, në vazhdim e sipër risitë dhe përshtatshmëri për gjithnjë në ndryshim të tregut, tani është përkushtimin tonë për të bërë ju, klientët tanë të kënaqshme.

Looking forward për të hyrë në biznes me ju!WhatsApp Online Chat !