FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

pagesa:

1. Pypal, T / T, Western Union, cash. (30% e depozitave dhe pagesën e plotë para se të dorëzojë, pagesa 100% në qoftë se shuma e përgjithshme është më pak se 10,000,30 USD depozitave% dhe bilanci 70% para se të dërgesës në qoftë se shuma e përgjithshme është më shumë se 10,000 USD.

2. Koha Lead: 15 ~ 25 ditë ditë pune, në varësi të sasisë së rendit

3. Valuta: CNY preferuar, USD dhe Euro pranueshme.

shippment:

1. Nga deti apo ajri mallrave --- gamë të gjerë të forwarders ju mund të zgjidhni nga, derë më derë të shërbimit në dispozicion.

2.  Duke shprehur anijeve --- DHL, FEDEX, TNT, UPS etj

Politika e mostrës

For your own design: Sample charge is subject to the actual cost, and it will be refundable after your order released.

Marrjen e mostrave të çojë kohë:  5-7 days.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat !