KTPL 14T Rear Derailleurs Pully manufacturers and suppliers | Kactus

KTPL 14T Rear derailleurs Pully

Përshkrim i shkurtër:

Rear Derailleurs Bicycle Pulley wheel ceramic bearing jockey wheel Product description *14T narrow-wide tooth guide wheel weight: 12g  *Material: AL7075-T6 aluminum alloy CNC machining *Installation size: 6MM/5MM/4MM  *outside diameter 57.5mm *Color: Anode red, enamel, blue, gold, titanium *Bearing: steel ball / hybrid ceramic bearing / ceramic Bearing  *Scope of application: for the lower guide wheel of the transmission, please use the 12T narrow-wide tooth guide wheel with this pulley. *Th...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  E pasme derailleurs Biçikleta makara rrotë qeramike duke jockey rrotë

  9.2

  Përshkrim i produktit

  * Pesha 14T ngushtë të gjerë guide dhëmb wheel: 12g 

  * Materiali: aliazh AL7075-T6 alumini machining CNC

  * Madhësia Instalimi: 6mm / 5MM / 4mm 

  *outside diameter 57.5mm

  * Ngjyra: e kuqe Anode, smalt, blu, ari, titan

  * Duke: top çeliku / hibrid qeramike duke / Duke qeramike 

  * Fusha e zbatimit: për timon të ulët udhëzues të transmetimit, ju lutem, përdorni 12t ngushtë të gjerë udhëzues dhëmb rrotë me këtë rrotull.

  * Ky produkt është bërë nga AL7075-T6 rrumbullakët bar CNC. Ajo është e përfunduar me thikë diamanti, ka diamant-si cilësi metalike, dhe paraqitja e produktit është rezistent ndaj indeksit të fërkimit. Gjithcka mire. Miratimin Japanese importuar rreshtim top çeliku, rotacioni nuk ka rezistencë, e cila në masë të madhe zvogëlon rezistencën fërkimi dhe përmirëson efikasitetin hipur. 

   

  Optimized narrow-wide tooth design, increasing shifting speed, decreasing friction resistance, enhancing chain stability, suppressing shifting noise.

  if you hear shifting noise from a narrow-wide tooth pulley louder than that from a normal tooth pulley, it’s most likely caused by poor design of tooth angle or poor process. Just remember, noise is not good, the lower the noise the better. 

   

  If your chain is rubbing against your cage after installing larger pulleys, just remove or re-shape the cage, shown as below.

  图片2

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !